Döntetlen Kassán
Döntetlent játszott ma délután a Szpari, az MKF Kosice csapata ellen.
MFK Kosice – Nyíregyháza Spartacus 1-1 (0-0)
Nyíregyháza Spartacus: Illyés – Miskolczi (Perényi, 61.p.), Mboussi, Goia, Cornaci – Belényesi, Minczér, Zabos (Hegedüs, 58.p.), Apostu (Ramos, 50.p.) – Lippai, Dosso
Gólszerző: Lippai, Dosso öngól
A szlovák bajnokság hatodik helyen végzett csapata ellen Lippai szerezte a gólt, Minczér centerezett pontosan középre, és az érkező Lippai a kapu lőtt.
A hazaiak egy szögletből egyenlítettek, a belőtt labdába egy szlovák csatár beleért, aztán Dosso lábáról a kapuba pattant a labda.
Révész Attila: - Jól szolgálta a felkészülést a mérkőzés, már az újpesti rajtra gondolva készítettük fel a csapatot. Egy erős ellenfél ellen játszottunk döntetlent, úgy hogy nekünk volt több lehetőségünk, a hazaiaknak nem volt nagy helyzetük. Sajnálom, hogy egy szögletnél Dosso labdája a saját kapunkba ment.
Az kiderült, hogy Apostu, Belényesi még nincs olyan erőállapotban mint a többiek. Hasonló helyzetben van Cornaci, még a tavaszi sérülése miatt, Miskolczi Laci, aki az első héten nem tudott dolgozni, és Ramos is aki sérüléssel bajlódott. Ők a következő két hétben még kapnak külön feladatokat.
A védelmünk jól teljesített, középen biztosak voltunk, Miskolczi Laci is nagyon jól dolgozott a jobb hátvéd posztján. Elől Dosso már kezdi visszanyerni korábbi formáját, Lippai Ákos is jól játszott. A középpályánk is jól teljesített. Az viszont látszik, hogy a középpályán a szélekre nincs cserénk. Összességében elégedett voltam a látottakkal.
Nyíregyháza Spartacus: Illyés – Miskolczi (Perényi, 61.p.), Mboussi, Goia, Cornaci – Belényesi, Minczér, Zabos (Hegedüs, 58.p.), Apostu (Ramos, 50.p.) – Lippai, Dosso
Gólszerző: Lippai, Dosso öngól
A szlovák bajnokság hatodik helyen végzett csapata ellen Lippai szerezte a gólt, Minczér centerezett pontosan középre, és az érkező Lippai a kapu lőtt.
A hazaiak egy szögletből egyenlítettek, a belőtt labdába egy szlovák csatár beleért, aztán Dosso lábáról a kapuba pattant a labda.
Révész Attila: - Jól szolgálta a felkészülést a mérkőzés, már az újpesti rajtra gondolva készítettük fel a csapatot. Egy erős ellenfél ellen játszottunk döntetlent, úgy hogy nekünk volt több lehetőségünk, a hazaiaknak nem volt nagy helyzetük. Sajnálom, hogy egy szögletnél Dosso labdája a saját kapunkba ment.
Az kiderült, hogy Apostu, Belényesi még nincs olyan erőállapotban mint a többiek. Hasonló helyzetben van Cornaci, még a tavaszi sérülése miatt, Miskolczi Laci, aki az első héten nem tudott dolgozni, és Ramos is aki sérüléssel bajlódott. Ők a következő két hétben még kapnak külön feladatokat.
A védelmünk jól teljesített, középen biztosak voltunk, Miskolczi Laci is nagyon jól dolgozott a jobb hátvéd posztján. Elől Dosso már kezdi visszanyerni korábbi formáját, Lippai Ákos is jól játszott. A középpályánk is jól teljesített. Az viszont látszik, hogy a középpályán a szélekre nincs cserénk. Összességében elégedett voltam a látottakkal.