Döntetlen Kazincbarcika ellen
A szerda esti edzőmérkőzésen 1-1 lett a végeredmény a Kazinbarcika csapata ellen
Nyíregyháza Spartacus - Kazincbarcika 1-1 (0-1)
Nyíregyháza, műfüves pálya
Nyíregyháza Spartacus: Illyés (Lazareanu) - Perényi (Odrobéna), Mboussi, Goia, Cornaci (Lakatos) - Zabos, Ambrusz (Hegedüs), Ramos (Ambrusz) - Stojkov, Jakob (Minczér), Apostu (Szilágyi)
Gólszerző: Ramos, Olasz
A Szpari játszott fölényben, de negyed óra elteltével egy szép megoldással Olasz (15 méterről balról, a baloldali kapufát érintve küldte a lövést a hálóba) szerzett vezetést. A mezőnyfölényben focizó Szparinak több lehetősége is a volt a gólszerzésre, de az első negyvenöt percben nem sikerült egyenlíteni.
A második játékrész elején Ramos lőtt a kapuba húsz méterről. Majd Zabos bombája ment mellé, de több lehetőség nem adódott.
Révész Attila: - Az első félidőben ugyan góllt szerzett az ellenfél, de akkor nem teljesítettünk rosszul, több veszélyes akciót is vezettünk. A második játkrészben a cserék közül tzöbben nem tudták azt teljesíteni, amire az élvonalban szükség van.
További hírek: Lippai Ákos sarkát fájlalja, ezért nem játszott a meccsen. Dosso lábáról lekerült a gipsz. Ramos a második félidőben megsérült, ezért vissza ment helyette a már lecserélt Ambrusz Árpi.