Döntetlen Nagyecsed ellen -2009.10.11.-

Az NB III.-as csapatunk gól nélküli döntetlent játszott a Tiszavasvári úton a Nagyecsed együttese ellen.

Nyíregyháza Spartacus II. – Nagyecsed 0-0

NB III. Tisza csoport, 8. forduló

Nyíregyháza, Tiszavasvári út, 100 néző

Játékvezető: Sipos László, asszisztensek: Kocsis Zsolt, Gergely Sándor

Nyíregyháza Spartacus II.: Dénes – Perényi, Markos, Csáki, Varga – Kovács Z., Oláh – Szélpál, Batizi-Pócsi (Farkas, 76.p.), Bölcsföldi – Fekete

Edző: Kovács János

 

Nagyecsed: Makó, Patály, Ricsei, Doros, Tősér, Gádzsa, Kovács A, Balogh, Bulyáki (Szakács, 59.p.), Ascsillán (Tóth T., 70.p.), Simon (Csáki R., 85.p.)

Edző: Feczkó Tamás

Sárga lap: Kovács Z. 53.p., Farkas 84. p. illetve Patály 74.p., Doros 78.p., Makó 89.p.

 

Meddő mezőnyfölényben kezdte a mérkőzést a Szpari árnyékcsapata, és az első negyedórában a vendégek kontrái voltak veszélyesebbek, ezek végén kiharcolt bedobásokból és szögletből alakultak ki veszélyes szituációk a kapu előtt. Ezt követően ritkán akadt dolguk a kapusoknak.

A második játékrész is így folytatódott. Egyszer Dénes Zsoltnak kellett nyújtózkodnia nagyot egy vendég lövésnél, majd fölénybe került a Szpari. A széleken Bölcsföldi és Szélpál indított néhány veszélyes akciót, de a befejezések elmaradtak. A Szparinak nem sikerült kicsikarnia a győzelmet.

 

A Tisza csoport élén továbbra is a Kemecse ( 17 pont) együttese található, ők Ibrány ellen ikszeltek hazai pályán. Második a Szpari II (16 pont). A harmadik helyre a Cigándon nyerni tudó DVTK (15 pont) zárkózott fel. A vasárnap Balkányban vereséget szenvedő Tiszakanyár (15 pont) a negyedik a tabellán.

Jövő vasárnap a szomszédos Kótajban vendégeskedik a Szpari II., akkor már 14.30-kor kezdődik a találkozó.