Döntetlen Nagyecsed ellen -2009.10.11.-
Nyíregyháza Spartacus II. – Nagyecsed 0-0
NB III. Tisza csoport, 8. forduló
Nyíregyháza, Tiszavasvári út, 100 néző
Játékvezető: Sipos László, asszisztensek: Kocsis Zsolt, Gergely Sándor
Nyíregyháza Spartacus II.: Dénes – Perényi, Markos, Csáki, Varga – Kovács Z., Oláh – Szélpál, Batizi-Pócsi (Farkas, 76.p.), Bölcsföldi – Fekete
Edző: Kovács János
Nagyecsed: Makó, Patály, Ricsei, Doros, Tősér, Gádzsa, Kovács A, Balogh, Bulyáki (Szakács, 59.p.), Ascsillán (Tóth T., 70.p.), Simon (Csáki R., 85.p.)
Edző: Feczkó Tamás
Sárga lap: Kovács Z. 53.p., Farkas 84. p. illetve Patály 74.p., Doros 78.p., Makó 89.p.
Meddő mezőnyfölényben kezdte a mérkőzést a Szpari árnyékcsapata, és az első negyedórában a vendégek kontrái voltak veszélyesebbek, ezek végén kiharcolt bedobásokból és szögletből alakultak ki veszélyes szituációk a kapu előtt. Ezt követően ritkán akadt dolguk a kapusoknak.
A második játékrész is így folytatódott. Egyszer Dénes Zsoltnak kellett nyújtózkodnia nagyot egy vendég lövésnél, majd fölénybe került a Szpari. A széleken Bölcsföldi és Szélpál indított néhány veszélyes akciót, de a befejezések elmaradtak. A Szparinak nem sikerült kicsikarnia a győzelmet.
A Tisza csoport élén továbbra is a Kemecse ( 17 pont) együttese található, ők Ibrány ellen ikszeltek hazai pályán. Második a Szpari II (16 pont). A harmadik helyre a Cigándon nyerni tudó DVTK (15 pont) zárkózott fel. A vasárnap Balkányban vereséget szenvedő Tiszakanyár (15 pont) a negyedik a tabellán.
Jövő vasárnap a szomszédos Kótajban vendégeskedik a Szpari II., akkor már 14.30-kor kezdődik a találkozó.