Döntetlen Nagyecseden
Nagyecseden döntetlennel kezdte a bajnokságot az NB-III. Tisza csoportjában a második csapatunk.
Nagyecsed – Nyíregyháza Spartacus 1-1 (0-1)
Nagyecsed, vezette: Kocsis Zs.
Nagyecsed: Makó - Molnár, Ricsei, Tőzsér - Bíró, Kovács, Balogh, Gádzsa, Szakács (Szarka) - Bulyáki, Nagy (Ancsillán)
Edző: Berettyán Gábor
Nyíregyháza Spartacus: Máthé - Kató (Debróczki), Cséke, Markos, Perényi - Tóth, Jeddi, Minczér, Lovas (Oláh) -Demeter (Anderko), Krajnc
Edző: Balogh Zoltán
Gólszerző: Kovács illetve Demeter
Jók: Markos, Krajnc Balogh Zoltán:- Sajnos gyengén játszottunk, a helyzetek alapján reális eredmény született.
Döntetlennel kezdett a ligacsapatunk Nagyecseden. A vezetést Demeter szerezte meg a Szparinak, Krajnc lövése Makó túljutott, és Demeter a gólvonalról bepofozta. A nagyecsediek a második félidőben Kovács 28 méterről jól eltalált bomba lövésével egyenlítettek.
- Ezen a hétvégén kísértenek minket a távoli bombalövések, reméljük az elkövetkező időkben már nem lesz gyakran részünk ilyenben. A mérkőzésen egyenlő erők küzdelmét láthattuk- mondta a meccs után Révész Attila, aki az A keret játékosait árgus szemekkel figyelte Nagyecseden is. Leírnunk sem kellene, hogy nem volt elégedett az eredménnyel.
Nagyecsed, vezette: Kocsis Zs.
Nagyecsed: Makó - Molnár, Ricsei, Tőzsér - Bíró, Kovács, Balogh, Gádzsa, Szakács (Szarka) - Bulyáki, Nagy (Ancsillán)
Edző: Berettyán Gábor
Nyíregyháza Spartacus: Máthé - Kató (Debróczki), Cséke, Markos, Perényi - Tóth, Jeddi, Minczér, Lovas (Oláh) -Demeter (Anderko), Krajnc
Edző: Balogh Zoltán
Gólszerző: Kovács illetve Demeter
Jók: Markos, Krajnc Balogh Zoltán:- Sajnos gyengén játszottunk, a helyzetek alapján reális eredmény született.
Döntetlennel kezdett a ligacsapatunk Nagyecseden. A vezetést Demeter szerezte meg a Szparinak, Krajnc lövése Makó túljutott, és Demeter a gólvonalról bepofozta. A nagyecsediek a második félidőben Kovács 28 méterről jól eltalált bomba lövésével egyenlítettek.
- Ezen a hétvégén kísértenek minket a távoli bombalövések, reméljük az elkövetkező időkben már nem lesz gyakran részünk ilyenben. A mérkőzésen egyenlő erők küzdelmét láthattuk- mondta a meccs után Révész Attila, aki az A keret játékosait árgus szemekkel figyelte Nagyecseden is. Leírnunk sem kellene, hogy nem volt elégedett az eredménnyel.