Döntetlen Nagyecseden -2010.05.09.-
Nagyecseden döntetlent játszott az NB III.-as együttesünk.
Nagyecsed–Nyíregyháza Spartacus II 1–1 (1–1)
Nagyecsed, 150 néző, vezette: Kiss L.
Nagyecsed: Makó – Kovács N., Ricsei, Doros, Tősér, Patály, Csáki R., Balogh J., Bulyáki A., Ascsillán, Rozman (Nyíregyházi)
Edző: Feczkó Tamás
Nyíregyháza Spartacus II: Dénes – Csáki J., Markos, Simon G., Bakos B., Farkas M. (Ráti), Minczér, Müller Zs., Fekete Á., Oláh D. (Bodó), Alfi
Edző: Kovács János.
Gólszerző: Kovács N. (41.), illetve Lacalle (11-esből, 8.)
Felhőszakadás közben kezdődött a találkozó. A Szpari tizenegyesből szerzett vezetést. Aztán a hazaiak büntetőjét Dénes hárította, de utána egy kapu elé ívelt pontrúgást követően egyenlítettek az ecsediek.
A második játékrészben már egyik csapat sem szerzett gólt.