Döntetlen Rákospalotán -2010.09.15.-
Az ötödik fordulóban Rákospalotán gól nélküli döntetlent játszott a Szpari.
REAC – Nyíregyháza Spartacus FC 0-0
NB II. Keleti csoport, 5. forduló, elmaradt mérkőzés
Budapest-Rákospalota, Budai II. László Stadion
2010.09.14. kedd 18:00
Vezette: Kassai Viktor asszisztensek: Erős Gábor, Király Krisztián
REAC: Somogyi – Dinka, Tóth M., Lipcsei R., Cseri, Mészáros M. (Sallai, 76.) – Menyhárt (Dancs, 90.), Nagy T., Kovács B., Gulyás M. – Torma (Olasz J., 57.)
Vezetőedző: Mátyus János
Nyíregyháza Spartacus: Vojinovic – Lakatos I., Kovacevic, Ambrusz, Bosnjak – Minczér (Zabos, 60.), Demjén (Szilágyi N., 74.), Abdelali, Pákolicz (Batizi-Pócsi, 79.) – Bajzát, Andorka
Vezetőedző: Brekk János
Sárga lap: Kovács B. 32.p., Mészáros 69.p., Dinka 74.p., illetve Andorka 62.p., Batizi-Pócsi 83.p., Szilágyi 88.p.
A hazaiak megerősített hátsó alakzattal, három belső védővel vették fel a harcot a Szpari ellen. Csapatunk birtokolta többet a labdát, és az első negyvenöt percben három ziccer lehetőséget is kialakítottak, de ezek kimaradtak. A második félidő érezhetően sokkal idegesebb hangulatban folytatódott. Továbbra is enyhe mezőnyfölényben maradt a Szpari, de egyre kevesebb átütő erő volt az akciókban. A vendégek veszélyes kontrákig jutottak, de gólhelyzetet nem tudtak ezekből kialakítani.