Döntetlennel búcsúztunk

Döntetlennel búcsúzott a Liga Kupától a Szpari a fiataljaival kiálló DVSC csapata ellen. A csapatunk nem tudott betalálni a kapuba.
Nyíregyháza Spartacus – DVSC-TEVA 0-0

Liga Kupa, C csoport, 6. forduló
Nyíregyháza 400 néző. Vezette: Nagy R. (Márkus, Demeter)

Nyíregyháza Spartacus : Illyés – Zaleh, Bagoly, Cséke, Perényi – Vukadinovics, Hegedűs T., Ramos (Lippai 62.), Granát – W. Silva (Szilágyi N. 62.p.), Dosso (Menougong 46.p.)
DVSC-TEVA: Poleksic – Nagy Z., Bíró P., Szűcs I., Szatmári – Nagy R. (Spitzmüller 62.p.), Vukmir, Huszák, Éles – Szilágyi P. (Faggyas 78.p.), Sztojkov (Lucas 89.p.).
Sárga lap: Vukadinovic (17.p.), Nagy Z. (30.p.), Cséke (35.p.), Ramos (45.p.), Vukmir (46.p.), Hegedűs (53.p.)

A mérkőzésen fölényben játszott a Spartacus, de a lehetőségek kimaradtak, illetve játékosaink körbe lőtték Poleksic kapuját. A nyíregyházi csapat kapu előtti akcióiban nem volt kellő lendület így születhetett döntetlen eredmény.