Döntetlent játszott a Szpari -2010.04.26.-
Nyíregyháza Spartacus II–Nyírmada 0–0
NB III. Tisza csoport, 15. forduló
Városi Stadion, műfüves pálya, 100 néző, vezette: Szíjjártó
Nyíregyháza Spartacus II: Dénes – Nánási, Bakos B., Alfi (Bodó), Farkas M., Csáki J., Markos, Banka Sz. (Erdélyi), Müller Zs., Minczér, Fekete Á.
Edző: Kovács János
Nyírmada: Tuza – Mátyus Cs., Fejes, Benkő T. (Szőke I.), Ambrusz, Danku A., Bancsi, Németh A. (Járomcsák), Istrate, Katona Gy. (Deskó), Petran
Edző: Szilágyi Bertalan
Kovács János: – Meddő volt a támadójátékunk, ráadásul a helyzeteket is elpuskáztuk.
Szilágyi Bertalan: – Itt is, ott is voltak helyzetek, így reális eredmény született a sportszerű mérkőzésen.
A Szpari II kedden Balkány csapatát fogadja. Az elmaradt mérkőzést a stadion centerpályáján pótolják a csapatok, a mérkőzés 16:30-kor kezdődik.