Döntetlent játszottunk Cigándon

Cigándon 1-1-re végződött a mérkőzés.
Cigánd - Nyíregyháza Spartacus 1-1 (0-0)
Cigánd, 500 néző, vezette: Gál
Nyíregyháza Spartacus: Dénes - Lakatos I., Ambrusz, Hegedűs, Úr (Varga K.) - Bakos, Markos (Fakrkas M.), Bodnár, Farkas M. (Éles) - Szilágyi (Oláh), Batizi-Pócsi (Minczér)
Játszik a csapatban az egykori nyírsulis Bodnár László, a válogatott játékos kérte a lehetőséget, mivel most csapat nélküli jvan, és szeretne formában maradni.
A kapuban bemutatkozott Dénes Zsolt, akit pénteken igazolt le a klub. Bal oldali középpályást játszik Farkas Ádám, aki Budafokról érkezett próbajátékra.
Lehetőséget kaptak a játékra Markos János, Farkas Márton és Varga Krisztián akik az NB III-as keret tagjai.
59.perc: 0-1, Bodnár fejelt a hazaiak kapujába.
62.perc: 1-1, A cigándiak szabadrúgást rúghattak, Imre végezte el, a nagyszerűen eltalált labda a kapufát is érintve kötött ki a hálóban.