Döntőben a Szpari -2010.02.22.-
A tizenegyesrúgásokkal a Stadion Diner Kupa döntőjébe került a Szpari, klubunkat az U19-es korosztály képviselte.
Nyíregyháza Spartacus – Kenecse 1-1, (0-0) bűntetőrúgásokkal: 5-4
Stadion Diner Kupa, előkészületi torna, elődöntő
Nyíregyháza Spartacus: Sánta (Gazsi) – Simon K., Pócsi, Katona, Hokk B. – Szántó (Tóth), Erdei (Balogh Z.), Makai, Ignéczi – Gál (Könnyű), Ráti
Edző: Hokk Béla
Gólszerző: Ráti illetve Kovács
A Stadion Diner Kupa elődöntőjében a Nyírsuli U19-es korosztálya képviselte a Nyíregyháza Sparatcust. A Hokk Béla edző vezette fiatalok 1-1-es döntetlent értek el Kenmecse ellen a rendes játékidőben. A tizenegyesrúgásoknál a fiataljaink csak egyet hibáztak el, míg a kemecseiek kettőt, így a párbajt 4-3-ra nyerte a Szpari, és 5-4 összesítéssel a döntőbe jutott. A finálét jövő szombaton rendezik.