Döntőben a Szpari -2010.02.22.-

A tizenegyesrúgásokkal a Stadion Diner Kupa döntőjébe került a Szpari, klubunkat az U19-es korosztály képviselte.

Nyíregyháza Spartacus – Kenecse 1-1, (0-0) bűntetőrúgásokkal: 5-4

Stadion Diner Kupa, előkészületi torna, elődöntő

Nyíregyháza Spartacus: Sánta (Gazsi) – Simon K., Pócsi, Katona, Hokk B. – Szántó (Tóth), Erdei (Balogh Z.), Makai, Ignéczi – Gál (Könnyű), Ráti

Edző: Hokk Béla

Gólszerző: Ráti illetve Kovács

 

 A Stadion Diner Kupa elődöntőjében a Nyírsuli U19-es korosztálya képviselte a Nyíregyháza Sparatcust. A Hokk Béla edző vezette fiatalok 1-1-es döntetlent értek el Kenmecse ellen a rendes játékidőben. A tizenegyesrúgásoknál a fiataljaink csak egyet hibáztak el, míg a kemecseiek kettőt, így a párbajt 4-3-ra nyerte a Szpari, és 5-4 összesítéssel a döntőbe jutott. A finálét jövő szombaton rendezik.