Edzések a hűsítő erdőben -2010.06.30.-

György Roland vezetésével az erdei futóedzés volt a mai program.

Brekk János vezetőedző elmondta, hogy a felkészülés a tervek szerint halad, emellett a legfontosabb feladat a keret véglegesítése.

A vezetőedzőtől megtudtuk, hogy az erőnléti és a regeneráló edzéseket György Roland is segíti. Az atlétaedző már többször is vállalt szerepet a focisták felkészítésében. Ezúttal külsősként lesz a szakmai stáb tagja a szakember. A tervek szerint általában a hétfői és keddi napokon az egyik gyakorlást erőnléti felkészítésre szánják majd, és ezek programját György Roland bevonásával alakítja ki a szakvezetés.

Ma nap délelőtt futóedzéssel telt. Csütörtökön és pénteken is hasonló programra számíthatnak a játékosok. Szombaton délelőtt várhatóan egymás elleni játékkal zárul a hét. Mivel a stadionban nem került sor a Milan-táborra, így labdás edzéseket ezen a héten a füvön is tarthat a csapat. Jövő héten a Szpari birtokba veszi az örökösföldi öltözőket, és oda teszi át a székhelyét az együttes, a labdás edzések a Volán pályán lesznek.

 

A korábban beharangozottakkal ellentétben Homma Kazuo csütörtökön áll edzésbe. Nacim Abdelalli sincs még Nyíregyházán őt várhatóan próbajátékra hívják egy élvonalbeli klubhoz.

Csütörtökön Predrag Bosnjak visszatér Kecskemétről, és csatlakozik a felkészüléshez. A KTE-vel nem jutottak egyezségre.

Sindou Dosso még ma is a kecskeméti együttesnél gyakorol. Ha két klub megegyezik, és a játékossal is egyezségre jut a lila-fehér egyesület, akkor ott folytathatja a pályafutását.