Edzői nyilatkozatok

Ha nem változik a helyzet, akkor én nem tudom tovább vállalni ezt a munkát- mondta Szabó András a szpari.hu-nak.

Szabó András:

- Egy nagyon motivált csapattal játszottunk, a második félidőben sajnos két gólt is szereztek, bár az első szerintem véleményes volt, nem vagyok biztos a büntető jogosságában. Utána azt a csapatot láttam lelkesedésben, és akaratban amely ősszel pályán volt. A hajrában felülkerekedtünk, ez az egyenlítésre volt elég, de a győzelem lehetősége is benne volt a játékban. A játékvezető ekkor is tévedett a kárunkra, mert Stojkov buktatása piros lapot ért. Az mindenképpen jó jel, hogy a csapatban van tartás.

A honlapnak egy olyan dologról is szeretnék beszélni, ami nem közvetlenül a mérkőzéssel kapcsolatos. Úgy gondolom, hogy a szakmai együttműködésben komoly problémák vannak. A tulajdonosi kör egyik – a szakmai munkáért felelős tagja- továbbra is részletesen meg akarja határozni a szakmai munkát, a taktikát. Én meg úgy gondolom, hogy ez az én feladatom és felelősségem. Ezt a dolgot tisztába kell tenni, mert ha nem változik a helyzet, akkor én nem tudom tovább vállalni ezt a munkát.

 

Gellei Imre:

- Győzelmi tervekkel érkeztünk, és kiderült ez meg is valósítható. Nem értem miért húztuk magunkra a hajrában a hazai csapatot. Ez két pontunkba került.