Edzői nyilatkozatok
Gálhidi György a meccs után a három pont megszerzésével volt maradéktalanul elégedett, de több gólt várt a csapatától.
Gálhidi György: -Küzdelmes mérkőzésen megérdemelten nyertünk. Jól kezdtünk, a vezetést is megszereztük, de több lehetőséget elpuskáztunk. Aztán, ahogy mostanában csinálni szoktuk, folyamatosan kiengedtük a kezdeményezést a kezünkből, és kezdtünk futni az ellenfél után a játékban. Az eredmény szerencsére nem forgott veszélyben, mert helyzeteket nem tudtak kidolgozni a karcagiak. Megint kaptunk egy figyelmeztetést, ha a kezdeti gyors ritmusból kiesünk, ha az elején tapasztalható sok futásból visszaveszünk, azt abban a pillanatban kihasználja bármelyik csapat. Remélem, minél hamarabb visszatalálunk az igazi formánkhoz, és kilencven percen keresztül tudjunk jó játékot produkálni. A végeredményt tekintve is többet vártam, hisz Karcagon ősszel 4-1-re nyertünk. Sem játékban, sem hozzáállásban nem értük még el az őszi legjobb teljesítményünket. Négy játékos beépítése nem ment olyan gyorsan, ahogy szerettem volna. A középpályás játékunkban látom a legtöbb problémát. Sikeres labdaszerzés után sok labdát azonnal elszórunk. Akik meg a támadásban jobbak, ők kevés labdát szereznek. Ezen mindenképpen változtatnunk kell- nyilatkozta Gálhidi György.
Sándor István: - Harcos mérkőzés volt, amelyen a Spartacus megérdemelten nyert. Azt tenném hozzá az eredményhez, hogy a két csapat nem egy kategória. A mi körülményeinket és a nyíregyházi klub lehetőségeit össze se lehet hasonlítani. Ez vonatkozik felkészülésre és a játékosállományra egyaránt.
Sándor István: - Harcos mérkőzés volt, amelyen a Spartacus megérdemelten nyert. Azt tenném hozzá az eredményhez, hogy a két csapat nem egy kategória. A mi körülményeinket és a nyíregyházi klub lehetőségeit össze se lehet hasonlítani. Ez vonatkozik felkészülésre és a játékosállományra egyaránt.