Edzői nyilatkozatok

Révész Attila nagyon boldogan nyilatkozott a győri győzelem után, és a csapat közdőszellemét dícsérte.

Egervári Sándor: í Szinte egykapuztunk, de nem tudtunk gólt szerezni ezen a mérkőzésen. A játékosaim nem hhibáztatom, a második 45 percben sokat tettek a győzelemért, de ezúttal ez nem sikerült.

 

Révész Attila: - Nagyon boldog az egész csapat. Mondhatnám tejesítettük amiért jöttünk. A szerencse is mellénk állt, de ezért sokat tettünk. Arra készültünk, hogy szervezetten védekezve, a kontrák támadásokra építünk. Az első félidőben is volt pár kontránk, amit egy kicsit nagyobb koncentrációval sokkal veszélyesebben is befejezhettünk volna. Csapatként közdöttünk ezért a három pontért.