Edzői nyilatkozatok -2009.10.04.-

A KTE - Szpari meccs után mindkét edző beszélt az elszalasztott lehetőségekről.
Tomislav Simic: - Sajnos nevetséges gólokat kaptunk, de a játékosokat nem hibáztatom, mert teljes erőbedobással közdöttek, erre vagyunk képesek. Megnyerhettük volna a meccset a második félidő elején, de mindkét együttesnek voltak lehetőségei. Így igazságos az eredmény.
Szentes Lázár: - A helyzetek alapján mindkét csapat nyerhetett volna. Sajnos elkerülhető gólokat kaptunk, ezen a szinten ezt nem szabadna. A játékosok küzdöttek, harcoltak, de a leherőségek kimaradtak.