Edzői nyilatkozatok -2010. 04.20.-

Szentes megérti a szurkolók csalódottságát.

Szentes Lázár: – Nagyon durva hibákat követtünk el, ezután már nem tudtunk visszajönni a mérkőzésbe. Nyilván mindenki nagyon csalódott, maximálisan megértem a szurkolókat, mi sem erre számítottunk.

Herczeg András: – Az első perctől a mi játékunk dominált, rúgtunk három gólt, azt gondolom, megérdemeltük a győzelmet. A Nyíregyháza jól kontrázott, ugyanakkor az első gól meghatározó volt, a második félidőben már nyugodtan tudtunk játszani.