Edzői nyilatkozatok -2010.02.28.-

Szentes Lázár a második félidei játékkal és az eredménnyel is elégedett volt.

Giovanni Dellacasa: - Nem haragszom a játékosaimra, mert mi voltunk végig fölényben, a vendégeknek egy kapura lövésük volt a második félidőben. Amikor vendégek elkezdték előre ívelgetni a labdákat, akkor próbáltam olyan cseréket küldtem be, akik a védekezésben ebben a szituációban hatékonyak lehetnek. Így sem tudtuk a vendégek magassági fölényét ellensúlyozni.

 

Szentes Lázár: - Korán jött első gól után nem ment a játék az első félidőben. A gólunk nagyon jókor jött, a második játékrészben már sokkal jobban teljesítettünk. Játékszituációkból is voltak helyzeteink, de kimaradtak a lehetőségek. Aztán pontrúgásokból sikerült a hajrában fordítani.