Edzői nyilatkozatok -2010.04.11.-
Szentes Lázár a gyenge támadójátékban látta a vereség okát.
Mezei György: - A vendégek jól megszervezték a védelmüket, mi jól játszottunk az első 45 percben, de a helyzeteket elhibáztuk, a második félidőben már görcsössé vált a csapat. A helyzeteink alapján megérdemelten nyertünk.
Szentes Lázár: - Az első félidőben nagyon gyenge volt a támadójátékunk, bár ekkor adódott a legnagyobb helyzetünk. A második játékrészben már előre is hatékonyabbak voltunk, de ez most kevés volt a Videoton ellen.