Edzői nyilatkozatok -2010.05.05.-

Fontos volt, hogy megszerreztük a vezetést- nyilatkozta Szentes Lázár.

Tóth László: - Az utolsó lehetőséget elszalasztottuk, de olyan lelki állapotban van a csapat, hogy ez nem volt meglepő. Holnaptól lehetőséget kapnak a fiatalok.

Szentes Lázár: - Nagyon fontos volt, hogy megszerezzük az első gólt. A második félidőben sok nehézségünk akadt. A zuhogó esőben, a kiállítás után már hősies küzdelemre volt szükség, hogy megtartsuk a három pontot. A bentmaradás reménye megmaradt, az első lépést megtettük, de még van négy lépés.