Edzői nyilatkozatok -2010.05.15.-
Szentes Lázár elfogadhatónak nevezte a döntetlen eredményt.
Massimo Morales: - Az első félidőben egyik csapat sem kockáztatott. A második félidőben már jobban kontrolláltuk a játékot, volt két nagy helyzetünk is. A hajrában szerzett gólunk után úgy éreztem, hogy nyerünk, de aztán egy számomra furcsa körülmények között esett góllal egyenlítettek a vendégek.
Szentes Lázár: - Az első félidő kiegyenlített játékot hozott, egyik csapat sem tudott a másik fölé kerekedni. Szünet után egyre irreálisabbá vált a játéktér, nem érvényesülhetett a sokpasszos játék. A hajrában mindkét csapat esetleges helyzetből szerzett gólt. Elfogadhatónak tartom ezt az egy pontot.