Edzői nyilatkozatok -2010.05.19.-
A Szpari-Haladás meccs után mindkét edző csalódott volt.
Szentes Lázár: – Ilyen tét mellett, ilyen mérkőzésen háromgólos előnyt adni az ellenfélnek, megbocsáthatatlan. Innen majdnem sikerült teljesen felállnunk, de csak majdnem… Az egész éves teljesítményünknek és a mostani eredménynek, kiesés lett a vége, aminek megvannak az okai. Ezt lehet majd elemezni, de senki se várja, hogy ezt most megtegyen.
Róth Antal: – Bizonyos értelemben csalódott vagyok, hiszen a hatvanadik percig minden úgy alakult a mérkőzés ahogy elterveztük, sőt még jobban is, hiszen idegenben három gólos előnyhöz jutni az jó teljesítményre utal. Utána olyan dolgok történtek a pályán, amit nem tudtunk hárítani, a mindent egy lapra feltevő ellenfél a kapunk elé nyomott bennünket és szerzett három gólt.