Edzői nyilatkozatok -2010.05.22.-

Szentes Lázár elhatárolódott a szombati mérkőzéstől: ...ehhez edzőként nem volt közöm.

Csank János: - Az első félidőt gyengén kezdtük, talán a nagy meleg is szerepet játszott ebben. Az ellenfél viszont jól és gyorsan játszott. Szünetben azt mondtam, hogy próbáljuk megnyerni a második félidőt, mert akkor a meccs is a miénk lehet. Kényszerből bele kellett nyúlni a csapatba, jó ideig futottunk az eredmény után, aztán néhányan hatalmas szívvel játszottak, így sikerült fordítani az eredményen. Kívülről bizonyára jó meccs volt, a kispadról nem annyira.

Szentes Lázár: - Nagyon finom leszek: nem tízig, százig, hanem ezerig számoltam... Szakmai értékelést nem akarok adni a mérkőzésről, mert edzőként nem volt hozzá közöm, elhatárolódom ettől.