Edzői nyilatkozatok a REAC elleni meccs után

A Szpari az idény második meccsén is győzni tudott, így két meccs után hat pontja van a csapatnak, és az ötödik helyen áll a tabellán.
Révész Attila: - Az első félidőben nem alakult ki túl sok gól szerzési lehetőség. A második félidőben, amikor a REAC támadójátéka aktívabb lett, és nagyobb területek megnyíltak előttünk, akkor már több gólhelyzetet is kialakítottunk. Egy pontos támadás után egy bombagóllal sikerült megszerezni a vezetést. Ez a vendégeket még inkább támadások vezetésére ösztönözte. Ezután több ígéretes lehetőségünk is akadt. Próbáltuk cserékkel felfrissíteni, felgyorsítani a középpályát és mélységből indulva sikerült gólhelyzeteket teremteni. Ekkor a kőzéppályán is jobban érvényesítettük az akaratunkat Örülök, hogy a sok gyakorlás után pontrúgásból is sikerült betalálnunk.

Aczél Zoltán: - A játékunkban nem volt benne a győzelem, még a pontszerzés sem, a gyámoltalan támadójátékunk miatt. Az utolsó húsz-huszonöt percben ébredtünk fel. Egy szűkebb négy-egy-négy-egyes variációt játszottunk, de azt klértem, hogy a középpályáról a széleken segítsék a támadásainkat, ezt nem sikerült megvalósítani. A védekezésben a területeket jól zártuk le az első félidőben, egy helyzete volt a hazaiaknak addig. Hat perc után kaptunk egy bombagólt, ami benne van a játékban, de a pontrúgásból kapott gól az bosszant, mert erre külön készültünk, hisz a Spartacusban több jól fejelő játékos is van.