Edzői nyilatkozatok (Bőcs – Szpari 0-2)
Révész Attila elégedett volt a látottakkal, de hozzátette, akár több gólt is szerezhettünk volna.
Révész Attila: - A továbbjutásunkhoz nem fért kétség. Az első gólunk után kezünkben tartottuk és irányítottuk a játékot, a bőcsieknek lehetőségük sem igazán adódott. Látszott a különbség a fizikai erőben, a taktika megvalósításában. Az első gól után azt játszottuk amit kell, bátran védekezhettünk, és abból indítottuk a kontrákat. Hozzátartozik, hogy ezen a pályán nem volt szabad kockáztatni.
A pontrúgásokat, nagybedobásokat hatástalanítottuk. Sajnálom, hogy a második félidőben a kontráinkat az utolsó jó passzok hiánya miatt nem tudtuk gólra váltani, mert nagyobb is lehetett volna a különbség. Ezen mindenképpen változtatnunk kell. Pozitív, hogy vannak olyan játékosok akik nem kaptak még lehetőséget éles meccseken, és most bebizonyították, hogy lehet rájuk számítani. Elsősorban Perényi Szabolcsra gondolok, és örülök a mai teljesítményének. Már többször is mondtam, hogy a keretben lévő játékosok nálam azonos értékűek. Most is bebizonyosodott, hogy lehet számítani azokra is, akik eddig nem sokat játszottak. Ez erősíti a csapatunkat. Remélem, hogy ez az egység, az egységes fejlődés –ha apró léptekkel is, de meccsről-meccsre halad előre.
Tudjuk, hogy a hazaiak, a korábbi csaták után most is nagyon készültek ellenünk. Úgy láttam, hogy megtudtuk mutatni, hogy azok a játékosok, akik itt tavaly bajnokin voltak mennyit fejlődtek, és az élvonalbeli tapasztalat, rutin, ami az NB-I-es meccsekkel jött, az már mostanra kamatozott. A játékképe alapján megmutatkozott az osztálykülönbség. A csatárok teljesítményéhez hozzátartozik, hogy ezen a pályán sokkal nehezebb volt most őket helyzetbe hozni, amikor sikerült a védők mögé kerülni a beadások az első védőben elakadtak vagy hosszúak voltak, pedig legtöbbször három érkező is volt. George gólt szerzett, örülök, hogy Dejan is jól teljesített, ő is gólt lőtt, kezd lábrakapni. Moldovan is végig inkább hozzátett a játékhoz, kezdi azt az agresszivitást felvenni, amit szeretnénk, de még van mit javítania. Hozzáteszem a második félidőtől már tartottam attól, hogy kicsit keményebb lesz a játék, és ezért óvtam a játékosokat a sérüléstől. Ennek ellenére nekünk voltak lehetőségeink. Az utolsó tizenöt percben több gólt is szerezhettünk volna.
Tóth László: - Az fáj elsősorban, hogy a Nyíregyházának igazából meg sem kellett izzadnia a győzelemért. Gratulálok a szabolcsiaknak, sok sikert kívánunk nekik a folytatáshoz.
A pontrúgásokat, nagybedobásokat hatástalanítottuk. Sajnálom, hogy a második félidőben a kontráinkat az utolsó jó passzok hiánya miatt nem tudtuk gólra váltani, mert nagyobb is lehetett volna a különbség. Ezen mindenképpen változtatnunk kell. Pozitív, hogy vannak olyan játékosok akik nem kaptak még lehetőséget éles meccseken, és most bebizonyították, hogy lehet rájuk számítani. Elsősorban Perényi Szabolcsra gondolok, és örülök a mai teljesítményének. Már többször is mondtam, hogy a keretben lévő játékosok nálam azonos értékűek. Most is bebizonyosodott, hogy lehet számítani azokra is, akik eddig nem sokat játszottak. Ez erősíti a csapatunkat. Remélem, hogy ez az egység, az egységes fejlődés –ha apró léptekkel is, de meccsről-meccsre halad előre.
Tudjuk, hogy a hazaiak, a korábbi csaták után most is nagyon készültek ellenünk. Úgy láttam, hogy megtudtuk mutatni, hogy azok a játékosok, akik itt tavaly bajnokin voltak mennyit fejlődtek, és az élvonalbeli tapasztalat, rutin, ami az NB-I-es meccsekkel jött, az már mostanra kamatozott. A játékképe alapján megmutatkozott az osztálykülönbség. A csatárok teljesítményéhez hozzátartozik, hogy ezen a pályán sokkal nehezebb volt most őket helyzetbe hozni, amikor sikerült a védők mögé kerülni a beadások az első védőben elakadtak vagy hosszúak voltak, pedig legtöbbször három érkező is volt. George gólt szerzett, örülök, hogy Dejan is jól teljesített, ő is gólt lőtt, kezd lábrakapni. Moldovan is végig inkább hozzátett a játékhoz, kezdi azt az agresszivitást felvenni, amit szeretnénk, de még van mit javítania. Hozzáteszem a második félidőtől már tartottam attól, hogy kicsit keményebb lesz a játék, és ezért óvtam a játékosokat a sérüléstől. Ennek ellenére nekünk voltak lehetőségeink. Az utolsó tizenöt percben több gólt is szerezhettünk volna.
Tóth László: - Az fáj elsősorban, hogy a Nyíregyházának igazából meg sem kellett izzadnia a győzelemért. Gratulálok a szabolcsiaknak, sok sikert kívánunk nekik a folytatáshoz.