Edzői nyilatkozatok (DVSC – Szpari 2-1)
Herczeg András elégedett volt a mérkőzésen látottakkal. Révész Attila a védelem megingásairól beszélt.
Herczeg András: – Védekezésben kevesebbet hibáztunk, mint legutóbb Rákospalotán. Végig agresszíven futballoztunk, irányítottuk és uraltuk a játékot.
Révész Attila: - Az elején egy védelmi hibából ismét hamar gólt kaptunk, akár csak Kispesten. A mérkőzésen ismét új összeállításban játszottunk, és sokszor éreztem bizonytalankodást a védelemben. A középpálya közepén most Dejan focizott, a széleken Miskolczi és Szilágyi játszott, de ebben a felállásban nem tudtunk jól játszani. Apostu most is jól teljesített. Montvait most a kezdőben szerepeltettük, de csereként az utolsó két meccsen jobban teljesített. Pavicic néhány szép védést bemutatott, de gyenge a rúgótechnikája, ami a mai játékban komoly hátrány. A debreceniek ebben a felállásban is jobbak voltak. Ez is azt mutatja, hogy szükségünk van az erősítésre. Annak örülök, hogy ismét tudtunk szépíteni. Az is igaz, hogy ez a három meccs már nem hiányzott a rövid nyári pihenő, és a sűrű őszi program után.
Révész Attila: - Az elején egy védelmi hibából ismét hamar gólt kaptunk, akár csak Kispesten. A mérkőzésen ismét új összeállításban játszottunk, és sokszor éreztem bizonytalankodást a védelemben. A középpálya közepén most Dejan focizott, a széleken Miskolczi és Szilágyi játszott, de ebben a felállásban nem tudtunk jól játszani. Apostu most is jól teljesített. Montvait most a kezdőben szerepeltettük, de csereként az utolsó két meccsen jobban teljesített. Pavicic néhány szép védést bemutatott, de gyenge a rúgótechnikája, ami a mai játékban komoly hátrány. A debreceniek ebben a felállásban is jobbak voltak. Ez is azt mutatja, hogy szükségünk van az erősítésre. Annak örülök, hogy ismét tudtunk szépíteni. Az is igaz, hogy ez a három meccs már nem hiányzott a rövid nyári pihenő, és a sűrű őszi program után.