Edzői nyilatkozatok (DVTK Borsodi – Szpari 1-0, Liga Kupa)
Révész Attila szerint a fociból keveset láthattak a nézők, egy pontrúgás döntötte el a meccs sorsát.
Révész Attila:
- Parázshangulatú mérkőzésen a játékosok egymással voltak elfoglalva, a fociból nagyon keveset mutatott meg a két csapat. Egyik kapu előtt sem voltak igazi helyzetek. A hazaiak egy pontrúgást gólra váltottak és ezzel sikerült megnyerniük a mérkőzést. Azt gondolom a mérkőzés jól szolgálta a jövő heti bajnokira való felkészülést.
Sajnos sok a beteg és a sérült, harmadik cserére már nem is nagyon volt lehetőségünk. Szilágyi a kezdőben szerepelt volna, de jelezte, hogy sérült. Moldovan is beteg volt szombaton, és Montvai is kisebb húzódással játszott.
Pajkos János:
- Igazi kupahangulatú mérkőzésen végig mi támadtunk, mi irányítottuk a játékot, megérdemelten nyertünk. A találkozó jó felkészülés volt a szombati bajnokira, de ha akkor is nyerni akarunk, többet kell produkálnunk mint ma.
- Parázshangulatú mérkőzésen a játékosok egymással voltak elfoglalva, a fociból nagyon keveset mutatott meg a két csapat. Egyik kapu előtt sem voltak igazi helyzetek. A hazaiak egy pontrúgást gólra váltottak és ezzel sikerült megnyerniük a mérkőzést. Azt gondolom a mérkőzés jól szolgálta a jövő heti bajnokira való felkészülést.
Sajnos sok a beteg és a sérült, harmadik cserére már nem is nagyon volt lehetőségünk. Szilágyi a kezdőben szerepelt volna, de jelezte, hogy sérült. Moldovan is beteg volt szombaton, és Montvai is kisebb húzódással játszott.
Pajkos János:
- Igazi kupahangulatú mérkőzésen végig mi támadtunk, mi irányítottuk a játékot, megérdemelten nyertünk. A találkozó jó felkészülés volt a szombati bajnokira, de ha akkor is nyerni akarunk, többet kell produkálnunk mint ma.