Edzői nyilatkozatok, Győr-Szpari -2010.04.24.-

Pintér Attila szerint azt tudták játszani, amit elterveztek.

Pintér Attila: - Azt játszottunk, amit akartunk, az első félidőben akár több góllal is vezethettünk volna, szünet után is több lehetőségünk volt, számunkra a legfontosabb és a lényeg a győzelem, készülünk a következő mérkőzésre.

 

Szentes Lázár: - Az első félidőben túlságosan óvatosan játszottunk, aztán kaptuk a szokásos átlövés gólokat, a szünet után már több erőt mozgósítottunk, offenzívebb volt a játékunk, ám a szépítés túl későn jött.