Edzői nyilatkozatok, (Honvéd – Szpari 0-0)

Révész Attila szerint a főrvárosi mérkőzésen a pontszerzés volt a legfontosabb, Supka Attila a kihagyott helyzetek miatt bosszankodott.
Supka Attila: - Az utóbbi időben hazai pályán nem remekelünk. Ha értékesítjük a helyzeteinket az első félidőben, akkor egészen másképpen alakulhatott volna a mérkőzés.

Révész Attila: - A legfontosabb célunkat a pontszerzést megvalósítottuk. Merészebb terveink közt szerepelt a győzelem, de a látottak alapján legyünk elégedettek. Ez a Kispest egy jól összerakott gárda, és a klub is minden tekintetben, így az infrastruktúrában, tulajdonosi háttérben is az élen jár. Tény, hogy mi sem panaszkodhatunk a feltételekre, de a ma láttokra sem. Mindenki alázatos volt, odatette magát. Ezt a szemléletet kell a csapatunknak kitartóan követni. Ezzel tudtunk eredményesek lenni. Az elmúlt hetekben talán kicsit többet képzeltünk az eredményesség miatt magunkról. Úgy tűnik mostanra mindenkiben letisztultak a dolgok és ez jót tett a játékunknak. A Kispestnek a buta hibánk után volt egy lehetősége, amikor a kapufa szerencsére mellettünk volt, de tettünk is ezért. Nagyon jól lezártuk ezen a meccsen a területeket. A második félidőben a hazaiak fölénye meddő volt, fölívelésekre hagyatkoztak, és ezt a védőink semlegesítették. Ekkor a középzónában szerzett labdák után sikerült olyan támadásokat indítanunk, amikben ha okosabb megoldást választunk a tizenhatos közelében, akkor három ember mehetett volna a kapusra, de rossz döntéseket hoztunk. Ez talán a fáradtság rovására írható. A két utolsó bajnokit figyelembe véve örömteli az egy pont megszerzése.
Filip Lazareanu jó teljesítményt nyújtott, néhány a nagy szélben elrontott kirúgást kivéve. Meglepően aktív volt a beíveléseknél, sokszor jött ki és bokszolta ki a labdát, egyértelműen erőssége volt a csapatnak.
Ivan Zaleh a szokásos posztján határozottan és szinte hiba nélkül játszott. Bagoly Gabit kicsit féltettük, mert a szerdai meccsen egyedüli védőként nagyon sokat dolgozott. Most az első félidőben volt két hibája, de utána nagy erőssége volt a csapatnak, a tizenhatoson belül fejjátékban uralta a mezőnyt. Ambrusz Árpi két helyezkedési hibát leszámítva tökéletesen focizott, jó mentései voltak, jól megjátszotta a labdákat. Claudio Cornaci ismét bizonyította a munkabírását, neki is volt néhány helyezkedési hibája, de a második félidőben ő is nagyon biztosan focizott, és előre játékhoz is hozzátett.
A középpályánk volt az első félidőben gyengébb. A két belső játékosunk Hegedüs Tibor és Minczér Tibor amit kértünk tőlük, és edzéseken megcsináltak, azt most a mérkőzésen nem tudták emgismételni. Ekkor úgy tűnt se előre , se hátra nem sikerült azt nyújtaniuk, amit máskor. Második félidőben változtattunk is egy kicsit, ekkor javult a játékuk. Hegedüs egyébként sérülten is folytatta a játékot, aztán kénytelenek voltunk változtatni. Marius Sava több-kevesebb sikerrel megjátszotta a labdákat, de nem tudott az ék mögé felérkezni, de többször jó időben tartotta meg a labdát a középpályán. Miskolczi László: Az egyik legjobb teljesítményt nyújtotta. Rengeteget kellett futnia, mert Cornacinak most az volt a feladata, hogy befelé is segítsen, ezért bentebb kellett húzódnia szélről. Miskolczi Laci feladata volt, hogy a bal oldalon a védekezésben besegítsen, ezért rendszeresen hetven-nyolcvan métereket kellett futnia. Ezt meg is tette.Volt egy nagyon szép lövése. Keveset hibázott, így nagyon elégedett vagyok vele. Zabos Attila új szerepkörben játszott, ez az első játékrészben még látszott a teljesítményén. A második félidőben nagyon féltettük, mert a szünetben gyomorrontás miatt rosszul lett. Ennek ellenére ebben a negyvenöt percben nagyon jó teljesítményt nyújtott. Rengeteget dolgozott, nagyon sokat segített a játékunkon.
George-nak elől nehéz dolga volt, mert rengeteg párharcot kellett megvívnia, ez sikerült neki többször, de most is gyakran későn passzolta a labdát. Dejan Vukadinovic jobb oldalon kezdett, de ott nem teljesített jól, behoztam középre, mert ott lyukasak voltunk, és attól kezdve nagy segítségünkre volt. Montvai is igyekezett bekapcsolódni a játékba, Szilágyinak nem sok ideje volt a bizonyításra.