Edzői nyilatkozatok (Liga Kupa: Szpari – DVSC 0-0
Révész Attila a mérkőzés után a védekezéssel volt elégedett, míg a támadójátékból a frisseséget hiányolta.
Révész Attila: - Már most félek a szombati mérkőzéstől, mert ízelítőt kaptunk abból, hogy milyen egy hangulattalan mérkőzésen pályára lépni. Kilátogattak ugyan a nézők, de a DVSC-n látszott, hogy számukra nincs jelentősége ennek a találkozónak. A mi csapatunkon látszott még a szombati találkozó okozta sokk.
A legfontosabb célunk az volt, hogy sokkal szervezettebb legyen a csapat, ezt sikerült megvalósítani. A védekezésünk most szervezett volt. A támadásainkban az látszott, hogy nincs bennünk elég koncentráció a játéknak erre az elemére. Azt beszéltük a kispadnál, ha sikerülne betalálni akkor feltörne ez a gát. Ez nem jött össze.
Pontrúgásokból és szélen vezetett akciókból is voltak lehetőségeink, de rendre rosszul döntöttünk. Ehhez az is hozzátartozik, hogy a két támadónk most tompább volt. Rajtuk most kezd látszani az ideérkezésük óta végzett munka. Két-három hét múlva lesznek igazán formában.
Ennek ellenére szombaton nyernünk kell. Gondot jelent, hogy Bagoly Gabi lábzsibbadásra panaszkodott a mérkőzés közben, és Ambrusz is sérült.
Herczeg András: -Fiataljainkkal jöttünk. A csapat nem tudta azt megvalósítani, amit kértünk tőlük, így nem voltak helyzeteink, de a Nyíregyháza komplett csapatával szemben jól helytálltak.
A legfontosabb célunk az volt, hogy sokkal szervezettebb legyen a csapat, ezt sikerült megvalósítani. A védekezésünk most szervezett volt. A támadásainkban az látszott, hogy nincs bennünk elég koncentráció a játéknak erre az elemére. Azt beszéltük a kispadnál, ha sikerülne betalálni akkor feltörne ez a gát. Ez nem jött össze.
Pontrúgásokból és szélen vezetett akciókból is voltak lehetőségeink, de rendre rosszul döntöttünk. Ehhez az is hozzátartozik, hogy a két támadónk most tompább volt. Rajtuk most kezd látszani az ideérkezésük óta végzett munka. Két-három hét múlva lesznek igazán formában.
Ennek ellenére szombaton nyernünk kell. Gondot jelent, hogy Bagoly Gabi lábzsibbadásra panaszkodott a mérkőzés közben, és Ambrusz is sérült.
Herczeg András: -Fiataljainkkal jöttünk. A csapat nem tudta azt megvalósítani, amit kértünk tőlük, így nem voltak helyzeteink, de a Nyíregyháza komplett csapatával szemben jól helytálltak.