Edzői nyilatkozatok MTK-Szpari -2010.03.27.-
Szentes Lázár a játékosok hozzáállásával volt elégedetlen.
Garami József (MTK): – Nagyon sokat számított, hogy berúgtuk az első komolyabb helyzetet, majd rögtön ezután megszereztük a második gólt is. A második játékrészben ugyan voltak olyan időszakok, amikor nem minden játékos találta a helyét a pályán, de helyenként jól futballozva, megérdemelten nyertünk. Eddig voltak olyan meccseink tavasszal, amikor jól játszottunk – kivéve a Honvéd elleni találkozót –, de kihagytuk a helyzeteket, ma ez már az első lehetőségünkből sikerült, jó lenne, ha ez mindig így menne.
Szentes Lázár (Nyíregyháza): – Azt szokták mondani, hogy egy nagyon igazságtalan játék a futball, de az meccs nagyon igazságos volt, „pofán vert minket”, úgy ahogy kell. Ilyen hozzáállással nem is lehetett más az eredmény, azt hitték a játékosok, hogy magától fog jönni majd az eredmény. Voltak fordulópontok, rengeteg technikai hibát követtünk el, akárcsak az MTK, igaz, ők rúgtak négy gólt. Most újra kell kezdenünk mindent, lezárult egy fejezet.