Edzői nyilatkozatok –Szpari-Újpest- -2010.04.17.-

Mindkét mester szerint izgalmas csatát láthattak a nézők.

Szentes Lázár: - Sok gondunk volt főként azután, hogy ellenfelünk megszerezte a vezetést, az első fordulópont kiállítás volt, a második pedig az, hogy szünet után bár voltak helyzeteink, ismét az Újpest szerzett gólt. Második egyenlítésünk után ki-ki meccs volt, mindkét csapat a győzelemre tört.

 

Mészöly Géza: - Nagyon izgalmas mérkőzést láthattak főként a semleges nézők, hiszen mindkét csapat a 3 pont megszerzésére törekedett, fontos volt, hogy mi szereztük az első gólt, aztán jött a kiállítás, és a gyors hazai egyenlítés. Szünetben láttam ,hogy a srácok elszántak, és hátrányban is jót teljesíttünk, az előrejátékban.