Edzői nyilatkozatok (Nyíregyháza Spartacus – Gyirmót 1-0)

Révész Attila csalódottságának adott hangot, míg Hannich Péter a klub eddigi legnagyobb sikerének örült.
Révész Attila: -Csalódott vagyok, mert hittünk benne, hogy továbbjutunk. Nem tartottuk olyan nyomás alatt a vendégeket, ami eldöntötte volna a meccset, addig amíg tizenegyen voltunk. Most már az egész csapatra, a játékunkra kihatással van ez a gólképtelenség. Úgy tűnik, hogy a csatáraink is gátlásosak. Végig kell gondolnunk, hogy kik azok a támadók akikre számíthatunk, mert senki sem tudott bizonyítani. Sajnos, amit gyakoroltunk hét közben, azt nem sikerült megcsinálniuk. Nem tudták elmozgatni a védőket. A második félidőben az akarat és a küzdőszellem a csapat mellett szól.
Nem szoktam a játékvezetőről nyilatkozni, de amiért nekünk azonnal sárgát, adott azt ellenkező esetben, például kitöréseknél való visszahúzás, nem tette meg, legfeljebb figyelmeztette a vendégjátékosokat. Nem emiatt estünk ki, de arrogancia jellemezte játékvezetést, ezt egyáltalán nem szoktuk meg.
Az is kiderült, hogy felemésztette az energiánkat az eddigi sorozat, sokszor a kényszer állítja össze a csapatot. A második félidőben tapasztalt küzdőszellem, amit szombatra meg kell tartanunk.

Hannich Péter: - Nagyon boldogak vagyunk, klubunk eddigi legnagyobb sikerét értük el. Az első meccsen a vendégek láthatóan fáradtabbak voltak a hétfői bajnoki után, ezt ki tudtuk használni. Ma nagyon fegyelmezetten küzdöttünk, és meg lett az eredménye.