Edzői nyilatkozatok (Soproni Liga, 8. forduló, DVTK – Szpari 0-0)

Révész Attila elmondta, a csapat az elsődleges célját elérte Diósgyőrben, és nem csökkent a különbség a két együttes között a tabellán.
Révész Attila: - Küzdelmes mérkőzésen, kevés helyzet adódott. A játékunk elsősorban a védekezésről szólt, volt néhány ígéretes kontra akciónk, amelyeket jobban befejezve sikeresebbek lehettünk volna. A hazaiak a második játékrész első húsz percében voltak a legaktívabbak, de frissíteni tudtunk. Az elsődleges célunkat elértük, nem változott a két csapat közötti különbség az idegenbeli meccsünk után sem.

Pajkos János: - Nagy taktikai csata folyt a mérkőzésen a, a vendég védelem nagyon jól zárt, hiába küldtem pályára a mérkőzés folyamán az összes támadónkat, gólt nem sikerült szereznünk.