Edzői nyilatkozatok (Szpari – DVTK Borsodi 1-0, Liga Kupa)

A találkozó lefújása után egyik szakvezető sem volt elégedett a mérkőzés látottakkal.
Révész Attila: - Nagyon lassú tempóban játszottunk. Amiért ez a kupa sorozat elindult, azt nem kaptuk vissza. A játékosok komolytalanul vették. Ahelyett, hogy a csapatba kerülésért harcoltak volna, inkább kijátszották magukat a kezdődből. Sajnálom, hogy a rengeteg támadó ellenére a helyzetekig nem jutottunk el. Hozzátartozik, hogy a hátsó labda kihozatalok nagyon körülményesek voltak. Az is érződött, hogy a sérült játékosoknak jelentős a kiesésük. Ezért nem tudták a megszokott teljesítményt nyújtani. Arra mindenképpen jó volt a találkozó, hogy például Ambrusz Árpi a hétvégére kicsit játékba lendüljön, Lippai Ákos is tét meccsen készöljön. Rajta látszott, hogy koránt sincs abban az állapotban, hogy kilencven percre pályára küldhessük, de csereként bevethető lesz. Miskolczi Laci elfogadható teljesítményt nyújtott. A két argentin közül a védő Charles, az eddigi tapasztalatom ellenére, amit az edzéseken mutatott, a tétmérkőzésen nem tudott bizonyítani. Neki is sokat kell még dolgozni. A támadó is erőhiánnyal küzd, de rajta láttuk azt, az agresszív argentin stílust, amit szeretnénk a támadóinktól látni. Ő jobb benyomást tett ránk, mint eddig, viszont az összjátékban neki is sokat kell javulnia. Moldovannal a gólja ellenére sem voltam elégedett. Perényi játéka is visszaesést mutat, a Magyar Kupa és a Diósgyőrben játszott liga kupa meccshez képest.
- Mi történt a padról elküldésed előtt?
- Kifogásoltam egy döntését a játékvezetőnek, de akkor már sok apró bakin voltunk túl. Ezért a partjelző odahívta, és a játékvezető piros lapot mutatott. Azt nem igazán értem, hogy a padról elküldésem után a játékvezető felfogása merőben megváltozott, ha kellett, ha nem, nekünk fújt.

Pajkos János: - Egy nem túl nagy iramú mérkőzésen a hazaiak egy szerencsés góllal nyertek. A döntetlen jobban megfelelt volna a játékképének.