Edzői nyilatkozatok (Szpari – Fehérvár 0-1, Soproni Liga, 5.forduló)

Révész szerint az döntött, hogy a vendégeknél volt aki gólt lőtt. Vlak két ellentétes félidőről beszélt.
Révész Attila:
- Sajnos a támadóink a góllövéssel még mindig hadilábon állnak, a két csapat között az döntött, hogy a Fehérvár együttesében volt aki betalált, mi csak a gólhelyzetig jutottunk el.

- A mérkőzés elején óvatosan kezdett a Szpari.
- Ekkor még túlzottan is tiszteltük őket, illetve a kezdés előtti kényszerű csere –Sava meghúzódott- is megzavarta a csapatot. Sajnos hiányzik az a góllövő, aki ilyen szituációkban döntésre tudja vinni a dolgot. Voltak bíztató momentumok, támadásaink sokszor ötletesek és lendületesek. A második félidőt is jól bírtuk, ráerőltettük az akaratunkat a Fehérvárra. Nagy helyzeteket is kialakítottunk, két esetben a gólvonalig, vagy talán még azon is túl, jutott a labda. Volt amikor elkapkodtuk a befejezést.
- A játékosokat hogyan értékeled?
- Zabos Attila jól játszott, a védekezésünket hellyel-közzel jól megoldottuk, a szélső védőink most nem tudtak annyit hozzátenni a játékhoz, mint korábban. A cseréink most nem lendítettek eleget a játékunkon.


Marjan Vlak: - Két ellentétes félidőt láthattunk, a három kapufánk az első negyvenöt percben magáért beszél. A második félidőben számomra érthetetlenül visszahúzódtunk, és akár gólt is szerezhetett volna a Nyíregyháza.