Edzői nyilatkozatok (Szpari – Tatabánya 5-0)
Révész Attila szerint az első gól után felszakadt a lelki gát, és felszabadultan focizott a csapatunk.
Révész Attila: - Az öt-nullás győzelemnek szurkolóink nélkül nem tudtunk igazán örülni. A foci a nézőkért van. Az első félidőben középen elakadtak a támadásaink, a széleken néhányszor a vendégek védelme mögé tudtunk kerülni, de a befejezések előtt rosszul döntöttek a csatáraink. Egészen az első gólunkig érezni lehetett, hogy még bennünk van a múlt szombati eredmény. Utána felszabadultabban játszottunk. A cseréket követően Lippai középen folytatta a játékot és sokkal jobban teljesített, de az egész középpályánk lendületesebb, és eredményesebb lett. Több szép megoldást is láthattunk, illetve visszaköszönt néhány akció, amit edzéseken gyakorolunk. Az is bíztató, hogy három csatárunk, egy középpályásunk és egy védőnk is szerzett gólt. Dícséret illeti a csapatot az eredményért, de hétfőtől már a következő REAC elleni meccsre kell összpontosítanunk.
Octavio Zambrano: - Az első félidőben egyenlő erők küzdelme folyt a pályán. A második játékrész elején néhány buta védelmi hibánkat kihasználta a nyíregyházi együttes és az előnyével élt is a hazai csapat.
Octavio Zambrano: - Az első félidőben egyenlő erők küzdelme folyt a pályán. A második játékrész elején néhány buta védelmi hibánkat kihasználta a nyíregyházi együttes és az előnyével élt is a hazai csapat.