Edzői nyilatkozatok -Szpari-Kaposvár- 2010.03.20.-
Szentes Lázár és Prukner László nyilatkozatai.
Szentes Lázár: Nagyon sok problémánk volt a mérkőzésen, és előtte is. Az első félidőben széllel szemben nem találtuk a ritmust, úgy nézett ki a második gólunk meghozza a nyugalmat, de a Kaposvár a szépítés után több lehetőséget is kidolgozott. Fontos, hogy győztünk, de már a következő mérkőzésre kell készülnünk.
Prukner László: A sportszerűség is azt diktálja, hogy gratuláljak a nyíregyháziaknak, az első 20 percben eszetlenül játszottunk, utána váltani tudtunk, úgy gondolom saját magunkat vertük meg.