Edzői nyilatkozatok -Szpari-Pápa- 2010.05.08.
"A legnagyobb rendező a gól", mondta a mérkőzés után Szentes Lázár.
Szentes Lázár: - Az első félidőben Homma révén több gólt is szerezhettünk volna, de kimaradtak a lehetőségek. A második félidő elején a vendégek nagy erőket mozgósítottak. De igaz, hogy a legnagyobb rendező a gól, a második találatunkra gondolok. A végén még további lehetőségeink is voltak. Tettünk egy újabb lépést a célunk megvalósításáért.
Kovács László: - Úgy érzem a csapatunkból csak hárman-négyen akarták a sikert. A hazaiak sokkal többet tettek a győzelemért, így megérdemelték a pontokat.