Edzői szemmel -2010.09.25.-

Nem bírtuk a terhet a mérkőzés elején, nyilatkozta Brekk János.

Benczés Miklós:

- Olyan közösség kovácsolódott a nyári nehéz hónapok alatt, amelyik ilyen meccseken is eredményes tud lenni. Az első félidőben jól játszottunk. Emberelőnyben már sokkal kevésbé, ennek mentális okai vannak, kicsit kényelmesebbek lettünk.

 

Brekk János:

- Nagyon készültünk erre a mérkőzésre, de ideges hangulatban kezdtünk. Nem bírtuk a terhet, és ennek tizenegyes illetve kiállítás lett a vége, ami eldöntötte a meccset.

A második félidőben látott teljesítményért gratulálok a csapatomnak.