Edzői szemmel REAC - Szpari 0-0 -2010.09.14.-

Brekk János elmondta a helyzeteink alapján már az első félidőben eldönthettük volna a pontok sorsát.

Mátyus János: - Nem vagyok elégedett az eredménnyel, ebben a mérkőzésben több lehetőség volt.

 

Brekk János: - Már az első félidőben eldönthettük volna a pontok sorsát, kimaradtak a ziccereink. A második félidőben változott a játék képe, de maradt a gól nélküli eredmény.