Edzői szemmel Szpari – Békéscsaba 2-1 -2010.09.18.-
Brekk János a csapat tartását emelte ki az értékelésében.
Brekk János: - Az első félidő végén elkövettünk egy szarvashibát, ami után emberhátrányba kerültünk és az ellenfél meg is szerezte a vezetést. De volt tartása a csapatnak, és ki tudott jönni a gödörből. Ehhez nagyon sok jó egyéni teljesítményre volt szükség. Sok mindenkit lehet dícsérni a csapatból, leginkább Kovacevic teljesítményét emelném ki.
Pásztor József: - A második félidő alapján mindkét csapat megnyerhette volna a meccset, de két nagy helyzetet is kihagytunk, a Spartacus az egyik lehetőségét kihasználta.