Edzői szemmel Szpari-Vecsés 1-1 -2010.10.02.-

Brekk János szerint többen motiválatlanul fociztak.

Brekk János:  Több játékosunk is motiválatlanul játszott, azt gondolom, hogy a következő meccsre fel kell forgatnom a csapatot. Sokkal több van ebben az együttesben, mint ez a mai döntetlen. A vecsésiek megérdemelten vitték el az egyik pontot.  

Kántor Attila: Le a kalappal a csapat előtt, mindenki igazodott a taktikához, s így sikerült elérni a célunkat, elhoztuk az egyik pontot. Kovács és Kiss  játékával külön is elégedett voltam.