Edzómérkőzés szerdán -2010.09.28.-
Szerdán 16:30-kor edzőmérkőzést játszunk Kótajjal.
Nyíregyháza Spartacus - Kótaj
Edzőmérkőtés
Szeptember 29. szerda 16:30
Nyíregyháza, Városi Stadion
A Szpari szerdán az NB III.-as Kótaj csapatával játszik edzőmeccset.