Edzómérkőzés szerdán -2010.09.28.-

Szerdán 16:30-kor edzőmérkőzést játszunk Kótajjal.

Nyíregyháza Spartacus - Kótaj

Edzőmérkőtés

Szeptember 29. szerda 16:30

Nyíregyháza, Városi Stadion

 

A Szpari szerdán az NB III.-as Kótaj csapatával játszik edzőmeccset.