Egri Centenáriumi Kupa

Az Eger ellen 3-0-ra nyert a Szpari, a Kazincbarcika ellen 1-0-ra és hazahozta a kupát.
Döntő:
Nyíregyháza Spartacus – Kazincbarcikai BSC 1–0 (1–0)
Nyíregyháza Spartacus: Máthé – Miskolczi (Minczér), Sipos, Zaleh, Perényi – Sava, Zabos, Hegedűs T., Lippai (Éles) – Montvai, Újhegyi (Lengyel)
Gólszerző: Lippai

3.helyért:
Győri ETO FC - Eger FC 1-0

Kazincbarcikai VSC – Győri ETO FC 1-0

Eger FC - Nyíregyháza Spartacus 0-3 (0-3)
Nyíregyháza Spartacus: Erdélyi - Zaleh, Bagoly, Ambrusz, Cornaci - Vukadinovic, Minczér, Éles (Lengyel), Lippai (Éles) -Szilágyi, Krajncz
Gólszerzők: Szilágyi (2), Vukadinovics
Az Eger elleni mérkőzsen a Szpari végig uralta a játékot. A 11. percben Szilágyi a jobb oldali szöglet után, a hosszú oldalon, közelről a jobb kapufa mellé lőtt. A torna első gólját a 14. percben szerezte a Szpari. Lippai Ákos a térfél közepéről, jobbról ívelte a szabadrúgást a kapu előterébe, az ötösön átszálló labdát az alapvonalról Cornaci fejelte vissza. Szilágyi Norbi kiváló csatárteljesítménnyel, visszafordulva, ollózva lőtte a kapuba a labdát.
A 14. percben Éles bal oldali beadását Vukadinovics jobbról érkezve fejelte a hálóba.
A 25. percben Szilágyi középről 12 méterről lőtt a kapuba. A 39. percbe Lippai a kapufát találta el. A második játékrészre visszaesett az iram, de végig a Szpari birtokolta a labdát.

A Kazincbarcika elleni mérkőzésen a védelem közepén Sipos és Zaleh játszott. Két védekező (Zabos, Hegedüs) és két irányító (Sava, Lippai) focizott a középpályán. Már a harmadik percben gólt szereztünk Lippai Ákos révén, aki 17 méterről hatalmas bombát küldött a kapura, Botló tehetetlen volt. Az első harminc percben is a Szpari irányitotta a játékot, és sorra vezettük a támadásokat. A második félidőben játékosaink, már a labda kihozatalnál letámadták a barcikai védőket, és gyakran már az ellengél térfelén megszerezték a labdát. Máriusz Sava és Lippai Ákos nagyszerű labdákkal szolgálták ki a csatárokat, több lehetőség is adódott. Montvai lövése a kapufát találta el, a felsőlécről a labda -bár sokan bent látták a hálóban- pont a gólvonalra pattant. Különösen a második félidőben a felkészülés eddigi legjobb teljesítményét láthattuk a Szparitól.

A csapatban bemutatkozott Éles Szilárd, a ballábas húsz éves berettyóújfalui születésű játékos a DVSC szerződtetett focistája, leigazolásáról tárgyal a két klub. Cséke Gyuri és George sérülés miatt nem léptek pályára.