Egy gól fog dönteni a javunkra
Cséke György már nagyon várja, hogy sérülése után újra edzhessen. Reméli jövő héten már elkezdheti a gyakorlást.
- Még a DVSC elleni találkozón sérültem meg. Kétszer is elkezdtem már az edzéseket, de az izomsérülésem mindkétszer kiújult. A második után izomszakadást állapítottak meg. Lézeres kezelésre jártam, és úsztam. Nagyon várom már, hogy újra harcba állhassak. Korábban nem túl gyakran hiányoztam sérülés miatt, Tuzséron volt öt hét, amit ki kellett hagyni. Most is már több, mint egy hónapja tart a kényszerpihenő. Ráadásul akkor sérültem meg, amikor bekerültem a csapatba, ezért nehéz volt feldolgozni, hogy nem játszhatok. Szombaton megyek egy újabb kontrollra, és remélem hétfőn már elkezdhetem az edzéseket. Ha ez sikerül akkor talán már a decemberi Liga Lupa meccseken pályára léphetek. Ezúton is köszönöm a szurkolók érdeklődését, remélem, hogy minél hamarabb a pályán is bizonyíthatok- mondta a szpari.hu-nak Cséke György.
- Mit vársz a szombati meccstől?
- Két sikertelen meccs után nagyon akar bizonyítani a csapat. Egyenlő erők küzdelmére számítok, amiben egy gól fog dönteni a javunkra.
- Mit vársz a szombati meccstől?
- Két sikertelen meccs után nagyon akar bizonyítani a csapat. Egyenlő erők küzdelmére számítok, amiben egy gól fog dönteni a javunkra.