Egy góllal nyert a Videoton -2010.04.11.-
Videoton FC – Nyíregyháza Spartacus 1-0 (1-0)
Soproni Liga, 22. forduló
Székesfehérvér, Sósótói Stadion, 2900 néző
Vezette: Németh Ádám, asszisztensek: Butkai Zsolt, Márton Zsolt
Videoton FC: Sebők - Horváth, Lipták, Polonkai (Szakály, 80.p.), Sándor, Farkas I, Nikolic (Lencse, 62. perc.), Lázár (Milanovic, 76. perc), Alves, Elek, Farkas II.
Vezetőedző: Mezei György
Nyíregyháza Spartacus FC: Ovsiyenko - Hurt, Kovacevic (Minczér, 55. perc:), Balbinot, Bosnjak – Miskolczi (Fekete, 80.p.), Struhar, Zabos, Abdelali - Homma (Andorka, 71.p.), Bouguerra
Vezetőedző: Szentes Lázár
Gólszerző: Sándor
Sárga lap: Hurt 16.p., Struhar 21.p., Zabos 45.p.
Az első félidőben sok veszélyes támadása közül egyet fejezett be góllal a hazai együttes. Ebben a játékrészben a Szparinak is volt egy nagy lehetősége. A második félidőben is veszélyes volt a Vidi, de javult a Szpari támadójátéka is, gólig egyik csapat sem jutott.