Egy hét múlva kezdődik a Liga Kupa

A Vác elleni hazai mérkőzéssel nyitjuk a Liga Kupa meccsek sorát. Az utolsó csoport mérkőzés jövő februárban lesz, a Vasas érkezik.

Az idén második alkalommal kerül megrendezésre a Liga Kupa sorozat. A kiírás több ponton változott. Ezúttal csak egy fordulóból áll a sorozat. A tizenhat NB I-es csapathoz nyolc másodosztályú egylet is csatlakozott. Az első körben négy hatos csoportban küzdenek a csapatok. Minden csoportból két csapat jut tovább, ezután kieséses rendszerben, oda-visszavágó mérkőzésekkel folytatódik a kupa sorozat. Az első helyezett indulhat a nyári Intertotó Kupa sorozatban.

 

A csoportokat területi elvek alapján hozták létre. Így mindkét keleti riválissal a DVSC-vel és a DVTK-val is találkozunk a kupa csoportküzdelmei során. A fővárosi csapatok közül a Vasas került ebbe a csoportba. Míg a két másodosztályú klub a Vác és a Bőcs lesz.

Az első meccset október 1-én szerdán játsszuk 15 órától a Városi Stadionban.

 

A Nyíregyháza Spartacus mérkőzései:

 

Október 1. szerda, 15.00

Nyíregyháza Spartacus – Vác-Újbuda

 

Október 15. szerda, 15.30

DVSC-TEVA – Nyíregyháza Spartacus

 

Október 29. szerda, 14.00

Nyíregyháza Spartacus – DVTK

 

November 5. szerda, 14.00

Nyíregyháza Spartacus – Bőcs

 

November 12. szerda, 16.00

Vasas – Nyíregyháza Spartacus

 

November 22. szombat, 13.00

Vác-Újbuda – Nyíregyháza Spartacus

 

November 29. szombat, 14.00

Nyíregyháza Spartacus – DVSC-TEVA

 

December 6. szombat, 15.00

DVTK – Nyíregyháza Spartacus

 

Február 7. szombat, 13.00

Bőcs – Nyíregyháza Spartacus

 

Február 14. szombat, 14.00

Nyíregyháza Spartacus - Vasas