Egy hét múlva kezdődik a Liga Kupa
A Vác elleni hazai mérkőzéssel nyitjuk a Liga Kupa meccsek sorát. Az utolsó csoport mérkőzés jövő februárban lesz, a Vasas érkezik.
A csoportokat területi elvek alapján hozták létre. Így mindkét keleti riválissal a DVSC-vel és a DVTK-val is találkozunk a kupa csoportküzdelmei során. A fővárosi csapatok közül a Vasas került ebbe a csoportba. Míg a két másodosztályú klub a Vác és a Bőcs lesz.
Az első meccset október 1-én szerdán játsszuk 15 órától a Városi Stadionban.
A Nyíregyháza Spartacus mérkőzései:
Október 1. szerda, 15.00
Nyíregyháza Spartacus – Vác-Újbuda
Október 15. szerda, 15.30
DVSC-TEVA – Nyíregyháza Spartacus
Október 29. szerda, 14.00
Nyíregyháza Spartacus – DVTK
November 5. szerda, 14.00
Nyíregyháza Spartacus – Bőcs
November 12. szerda, 16.00
Vasas – Nyíregyháza Spartacus
November 22. szombat, 13.00
Vác-Újbuda – Nyíregyháza Spartacus
November 29. szombat, 14.00
Nyíregyháza Spartacus – DVSC-TEVA
December 6. szombat, 15.00
DVTK – Nyíregyháza Spartacus
Február 7. szombat, 13.00
Bőcs – Nyíregyháza Spartacus
Február 14. szombat, 14.00
Nyíregyháza Spartacus - Vasas