Egy híján húsz

A Szpari a tizenkilencedik pontját szerezte meg a listavezető otthonában.
Kispest Honvéd - Nyíregyháza Spartacus 0-0
Bozsik Stadion, 1500 néző, vezette: Arany (Erős, Albert)
Kispest Honvéd: Tóth I. – Schindler, Benjamin, Szmiljanics, Vincze Z.- Magasföldi (Ivancsics, a szünetben), Genito, Diego (Abass, 62.p.) - Bárányos – Hercegfalvi (Palásthy, 62. p.), Abraham.
Edző: Supka Attila
Nyíregyháza Spartacus: Lazareanu – Zaleh, Bagoly, Ambrusz, Cornaci – Sava (Montvai, 75. p.), Hegedüs (Vukadinovics, 55. p.), Minczér, Miskolczi (Szilágyi N., 88.p.) - Zabos – George
Klubmenedzser: Révész Attila
Sárgalap: Zabos (88.p.)

A nyíregyházi gárda Kispesten a bajnokság korábbi szakaszában megszokott teljesítményét produkálta. A vendég együttes jól megszervezett védelmét Bárányosék csak ritkán tudták feltörni. A Honvédnek az első félidőben akadt két nagy helyzete, de egyiket sem tudták értékesíteni, igaz a második esetben csak a szerencse (a kapufa) mentett. A tizenhatosra belőtt labdákat a nyírségi védelem vagy Filip Lazareanu semlegesítette. A nyíregyházi hálóőr az átlövési kísérletek hárításában is jeleskedett. A Szpari a fővárosban szerzett egy ponttal megerősítette a helyét a középmezőnyben. Két hét múlva a Vasas ellen hazai pályán zárják az őszt.