Egy hónap a rajtig
Már csak négy hét és egy nap van hátra a bajnoki rajtig. A felkészülés második fele kezdődik. Jövő héten sok meccs, azt követően sok futás, majd az utolsó két hét már bajnoki menetrend szerint zajlik.
A Szpari a héten a felkészülés első szakaszának a végéhez érkezett. Gálhidi György vezetőedző a rajtig hátra lévő egy hónap programjáról tájékoztatta a szpari.hu-t.
- Ezután már a taktikai elemek gyakorlása lesz a legfontosabb feladatunk. Több variációt is kipróbálunk. Szombaton két előkészületi meccset is játszunk, a jövő héten négyet. Azért ilyen sokat, hogy mindenki játszhasson egy teljes meccset is. Az azt követő héten kevesebb labdás edzés lesz. Sok rövidtávú futás, sprint lesz a programban, hogy a gyorsaság terén is elérjük a legjobb szintet. Az utolsó két hétben már a bajnoki menetrend szerint készülünk. Akkor már a ráhangolás, és a formába hozás az elsőrendű cél- mondta Gálhidi György.
A bajnokság első fordulóját március 10-11-én rendezik. A Szpari Orosházára utazik. Ősszel 5-0-ra nyertünk ellenük.
Március 10., szombat, 14.30
Orosháza – Nyíregyháza Spartacus
- Ezután már a taktikai elemek gyakorlása lesz a legfontosabb feladatunk. Több variációt is kipróbálunk. Szombaton két előkészületi meccset is játszunk, a jövő héten négyet. Azért ilyen sokat, hogy mindenki játszhasson egy teljes meccset is. Az azt követő héten kevesebb labdás edzés lesz. Sok rövidtávú futás, sprint lesz a programban, hogy a gyorsaság terén is elérjük a legjobb szintet. Az utolsó két hétben már a bajnoki menetrend szerint készülünk. Akkor már a ráhangolás, és a formába hozás az elsőrendű cél- mondta Gálhidi György.
A bajnokság első fordulóját március 10-11-én rendezik. A Szpari Orosházára utazik. Ősszel 5-0-ra nyertünk ellenük.
Március 10., szombat, 14.30
Orosháza – Nyíregyháza Spartacus