Egy meccs bűntetés -2009.09.22-
Cosmin Goia egy mérkőzésre szóló eltiltást kapott.
Klubunk fegyelmi tárgyalás lefolytatását kérte Cosmin Goia kiállítását követő eljárás során. (Alapesetben a kiállított játékos ellen fegyelmi eljárás lefolytatása nélkül szabják ki a büntetéseket.)
Mivel a kiállítás megelőző helyzet nem volt teljesen egyértelmű, ezért kérte a klub a tárgyalást.
A Fegyelmi Bizottság megtartotta a tárgyalást, és a még nem jogerős határozatában Goiat egy mérkőzésről tiltotta el.
Mivel a kiállítás megelőző helyzet nem volt teljesen egyértelmű, ezért kérte a klub a tárgyalást.
A Fegyelmi Bizottság megtartotta a tárgyalást, és a még nem jogerős határozatában Goiat egy mérkőzésről tiltotta el.